Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

My first visit to India after the coronavirus pandemic. 26.08.2022- 03.09.20022.

IITM Janakpuri, Institute of Information Technology & Management (New Delhi), ITS Mohan Nagar (Ghaziabad), Marwadi University (Rajkot), Swami Sahajanand College of Commerce & Management (Bhavnagar), National Forensic Sciences University (Gandhinagar), Nirma University (Gandhinagar). Taj Mahal (Agra),

I am traveling with Dr. Marzena Sobczak-Michałowska, Prof. WSG, (Vice-Rector for International Relations, Bydgoszcz), Marek Bogusz (Director of International Affairs Office, WSG Bydgoszcz) and Lidia Shahbazyan (Head of Europe Direct Bydgoszcz).

Moja pierwsza wizyta do Indii po pandemii CoronaVirus 26.08.2022- 03.09.20022. Podróżuję z dr Marzeną Sobczak-Michałowską (Prorektor ds,. współpracy międzynarodwej,WSG Bydgoszcz), Markiem Bogusz (Dyrektor Biura Spraw Międzynarodowych WSG Bydgoszcz) oraz Lidią Shahbazyan (Kierownik Europe Direct Bydgoszcz).

Add Comment